gaming

Hazardní hry

jsou odedávna jednou z nejvíce vzrušujících lidských činností (alespoň pro mužskou část lidstva), vyhledávanou pro zážitek a adrenalin ze hry a zejména možnost vyhrát pohádkové částky a ze dne na den tak změnit svůj život. Riziko však často převažovalo nad potenciálními výnosy. Obliba gamblingu a konkurence v online herním průmyslu však přispěly k zajímavému faktu, a to že lze za určítých podmínek vyhrávat s přiměřeným rizikem, což by u hazardních her čekal málokdo.
Věřte nebo ne, opravdu existuje způsob, jak hrát hry založené na riziku a přitom v podstatě riskovat minimálně, jen málokdo to ví. Vědění však odlišuje úspěšné od neúspěšných!

Základním prvkem jsou velkorysé vstupní bonusy ve výši minimálně dvojnásobku vašeho vkladu (100% a větší zhodnocení u většiny heren). Nabízí je téměř každá online herna, takže jejich výhody můžete využívat opakovaně u desítek online heren, aniž byste museli vstát od svého počítače. V „reálném“ světě toto možné není, ve virtuálním však ano. Stačí mít jen bitcoin peněženku, pro výběr vašich peněz.

Podmínky, které online kasina určují pro možnost výběru bonusu, jsou na první pohled poměrně přísné. Pro jeho vyplacení je nutné, dodržet podmínky pro vyplacení.

Důležité!
Je dobré hrát v kasínech, které jsou založeny na systému Provably Fair, to znamená, že si můžete nějakou cestou ověřit, ze byla hra zahraná poctivě, což stejně asi dělat nebudete. Díky moderní cryptografii a za použití SHA256 hash algoritmu se dá zaručit, že nikdo nemanipuloval s výsledky. To je výhoda oproti normalním(USD) internetovým kasínům, kde neni možná žádná kontrola, jestli kasino nepodvádí či ne.

Opravdový hazardní hráč nehazarduje, ale vždy používá strategie

Klíčovým faktorem úspěchu, který odlišuje neúspěšné, ztrátové hazardní hráče od hrstky úspěšných, je pravidelné používání nějakého systému sázek a disciplína při jeho dodržování, což v celkovém důsledku dále zvyšuje pravděpodobnost vaší výhry.