farmsatoshi.com

FarmSatoshi Enjoy Free Satoshi!

Spojte hraní s vyděláváním peněz. Udržujete farmu v běhu tím, že kupujete zvvířata, vodu a potravu pro ně. Vyděláváte satoshi prodejem produktů z farmy.

Po dosažení 8.levelu dostanete přístup k posílání a přijímání satoshi v rámci referral, pokud se zaregistrujete přes můj referral link, tak dostanete jednorázový bonus 10000 satoshi, které si buď můžete převést do vaší xapo peněženky, nebo ho použít v rámci farmy. Používejte xapo peněženku, platby na faucetbox mívají problémy.

Princip hry je jednoduchý. Dostanete farmu, která má určitý počet polí pro vaše zvířata. Čím vyšší level dosáhnete, tím více zvířat udržíte. Každé zvíře stojí určitý množství času, potravy a vody, plus cena, za které ho koupíte. Jednoduchou matematikou zjistíte, že každé zvíře se zaplatí a něco vydělá, pokud se o něj náležitě staráte.

Registrace je jednoduchá, do 6.levelu se dostanete do hodiny, pokud využíjete bonusy za splnění předchozího levelu správně. Poté se hra začíná stávat obtížnější a začne zabírat více času. Místa ve skladech je málo, aby jste mohli držet výkoná zvířata bez dohledu po celý den. Rozložení druhů zvířat by se mělo odvíjet od velikosti skladů a vašich časových možností. Sklady samozřejmně můžezte upgradovat, ale po čase určitě najdete své hranice. Satoshi si můžete nechat vyplácet dle libosti, ale do hry žádné jiné peníze nedostanete.

Hra je dobrá jako oddechovka, s vidinou nějakého vídělku, který samozřejmně závyslí na vaší účasti. Zábavný způsob na získání vašich prvních satoshi. Na 10 levelu generuju kolem 20k satoshi zisku denně s tím, že to třikrát denně prokliknu, za deset dnů si muzete vydelat na vsut do kasina a muzete sve satoshi mnozit dal.

1 comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − five =