Home

 

Vydělat Bitcoin už není tak jednoduché jako bylo kdysi. Těžba Bitcoinu na domácím počítači je už dávno pasé a při ceně stovek dolarů za minci, se není čemu divit. Poměrně jednoduše však můžete vydělat pár tisíc Satoshi(1Satoshi = 0.00000001BTC), takže vy všichni, kteří máte základní matematiku v malíčku už vidíte, že propracovat se až k bitcoinu už nějaké to úsilí a čas bude stát.

Stejně jako k Bitcoinu můžete přistupovat i k ostatním virtuálním měnám(altcoins), vždy je to nějaká matematická funkce s určitými rozdíly ve výpočtu(způsob, čas, rychlost v blockchainu, objem celkově vydané měny ) nebo celkové  filosofii, o kterou se danná komunita opírá. Zde můžete najít více než 600 různých obchodovatelných altcoinů. V dnešní době si dokonce sami můžete založit vlastní měnu, pak už je jen na Vás, jak s ní naložíte. Například jako bonusový program pro zaměstnance nebo komunitní peníze Vám taková to měna může dobře posloužit.

Jednou z možností, jak si vydělat nějaké satoshi, je chodit na stránky, kde se nalézají takzvané faucety.

Ty funguji na principu vyřešení určitého úkolu. Může to být jednoduchá hra nebo zadání ověřovacího kódu captchy. Faucet můžte použít vždy jen jednou během určité doby. Jako přihlášení používáte váš veřejný klíč(číslo vaší peněženky), který jste získali po jejím založení(základ je, že máte dva klíče: privátní pro výběry, veřejný pro vklady). Po vyřešení úkolu – captchy, jsou vám připsány peníze bud přímo do vaší peněženky, nebo do nějakého agregátoru, který sbírá malé částky a jednou za čas vám je vyplatí. Pakliže máte založenou peněženku u xapo, místo vašeho veřejného klíče můžete používat vaší emailovou adresu, kterou máte registrovanou u xapo. Zde se nečeká na žádné ověření a platba je okamžitě připsána na Váš účet.


freebitco.in

moonbit.co.in


Upozornění:

Web je zaměřen především pro neznalé v oblasti Bitcoinu. Zde se nenaučíte, jak zbohatnout na Bitcoinu, ale umožní vám to nahlédnout pod pokličku tohoto fenoménu. Při trošce píle a štěsí si nějakou korunu vydělat můžete, ale podstata webu je seznámení s principem fungování krypto-měn. Počínaje vyděláním nějaké menší sumy a jejím rozmnožením, přes zřízení Bitcoinové kreditní karty a obchodování na burze, až po nákup vámi vybraného zboží.


 

S čím vám můžeme pomoci?

Jméno

Email

Zpráva


Děkujeme za Vaší podporu.
Pokud vám tyto stránky alespoň trošku pomohly zorientovat se v této crypto-currency oblasti, zvažte, zda byste nám nemohli přispět na běh našeho webu a faucetu. Můžete přispět libovolnou částkou na náš bitcoinový účet.
1L8QfnUDcN3TVt6FusC61YjmBUqdeyjBWK